Okna drewniano-aluminiowe

Okna drewniano-aluminioweOkna drewniano aluminiowe charakteryzują się cechami niedostępnymi dla innych typów okien. Takie okna są z pewnością bardziej odporne na zewnętrzne warunki atmosferyczne i wynika to z ich budowy, gdyż zewnętrzny profil został osłonięty przez profil aluminiowy. Wiąże się z tym faktem również szereg innych dadatkowych cech, które z pewnością podnoszą standard użytkowania i funkcjonalność.

 

Wśród zalet okien drewniano aluminiowych możemy wyróżnić między innymi takie cechy jak:

• dla niektórych osób bardziej estetyczny wygląd,
• dużo mniejsze nakłady pracy podczas czyszczenia okien i ich pielęgnacji,
• jeszcze bardziej zwiększoną izolacyjość cieplną w porównaniu do okien „tylko” drewnianych,
• możliwość wyboru koloru zewnetrznego profilu z szerszej palety barw,
• praktycznie nieograniczoną żywotność dzięki tak dobrej ochronie przed warunkami atmosferycznymi.

Ze względu na swój nowoczesny wygląd okna drewniano aluminiowe najczęściej są stosowane w budynkach modernistycznych, gdzie inwestor ma na uwadze niebanalny wygląd, a jednocześnie chce posiadać w swoim budynku okna drewniane. Dzięki możliwości dowolnego malowania zewnętrznych profili otrzymujemy okna, które z łatwością można dopasować do koloru elewacji całego budynku.

Znalezione obrazy dla zapytania okno aluminiowo drewniane

Oprócz wymienionych powyżej zalet stosowania profili aluminiowych na profilu drewnianym istnieją jeszcze inne plusy. Jak wiemy profile aluminiowe łatwo poddają się obróbce, dzięki temu, w prosty sposób można uzyskać różne kształty profili. Tak więc, pomimo iż podstawą może być jeden profil drewniany, to dzięki zastosowaniu różnych profili aluminiowych możemy otrzymać okna o różnych liniach.

Jeśli szukacie Państwo okien o doskonałych właściwościach cieplnych, chcecie cieszyć się przez długie lata bezproblemową eksploatacją z pewnością pod rozwagę w wyborze stolarki dla Waszego domu powinniście wziąść okna drewniano aluminiowe. Ta inwestycja zwróci się w krótkim czasie z nawiązką.

 

Zachęcamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą okien drewniano aluminiowych!